Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
Penzion G - Šumperk

Novinky

Festival Preludium Aloise Motýla zahájí Julie Svěcená

 15.01.2020

Letošní 47. ročník Preludia Aloise Motýla se dramaturgicky opět zaměří zejména na mladé a začínající umělce v počátku jejich kariéry. Novinkou pro tento rok je návrat do původního prostoru, kde se dříve koncerty tohoto festivalu odehrávaly. Únorová vystoupení se tak uskuteční ve Výstavní síni šumperského Vlastivědného muzea a březnové koncerty jako už tradičně v klášterním kostele.

Číst více…

Ian Paice z legendárních Deep Purple se představí šumperskému publiku

 14.01.2020

Jediný zakládající člen kapely Deep Purple, který s ní hraje po celou dobu její existence, přijede v polovině února do Šumperka. Ian Paice proslul i významnými spolupracemi se světovými hudebníky. Na studiových albech spolupracoval například se zpěváky jako je Paul McCartney, David Gilmour (Pink Floyd), nebo třeba se skupinou The Velvet Underground.

Číst více…

Šumperk už počtvrté na jeden večer ovládnou Keltové

 12.01.2020

Čtvrtý ročník Keltského večera se letos uskuteční v sobotu 15. února od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Na základě každoročně vzrůstající účasti i nadšených reakcí publika se keltská muzika i tanec v Šumperku těší velké přízni.

Číst více…

Galerie Jiřího Jílka - Vít Cimbura

 08.01.2020

Ve středu 8. LEDNA se v Galerii Jiřího Jílka uskuteční vernisáž výstavy fotografií Víta Cimbury pod názvem TVÁŘE, DLAŽBY, PERIFERIE. Výstava potrvá až do neděle 5. února 2020.

Číst více…

Vyhodnocení soutěže: TEREZA MAŠKOVÁ

 06.01.2020

Do soutěže o vstupenky na koncert Terezy Maškové s kapelou se zapojilo 171 soutěžících, děkujeme za Váš zájem o soutěžení... a kdo že vyhrál?

Číst více…

KOČIČÍ POHÁDKA - Neděle 9. února 2019

 02.01.2020

Veselé příběhy kocourka Fouska s písničkami a řadou převleků. Pestrá pohádka o cestování podnikavého Fouska a jeho paničky Klárky,

Číst více…

Dům kultury Šumperk se těší na oslavy čtyřicátin

 20.12.2019

Vystoupením vítězky poslední řady Superstar Terezy Maškové a akustického koncertu Daniela Landy zahájí v lednu Dům kultury Šumperk novou sezonu. Jelikož si navíc v roce 2020 připomene čtyřicet let od svého otevření, v připravovaném programu nabízí mnohá překvapení.

Číst více…

Prodej limitovaných dárkových poukazů

 20.12.2019

Nejhezčími dárky jsou společné zážitky. DK Šumperk pro Vás připravil limitovanou edici pěti dárkových poukazů, na které můžete vzadu připsat i své osobní věnování.

Číst více…

Legendární Olympic předvede smršť nestárnoucích hitů

 06.12.2019

Na jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény, jejíž historie i spoustu hitů jsou staré více než půl století, láká šumperské publikum na 13. prosince tamní dům kultury.

Číst více…

Inzerát - Technik večerních a víkendových akcí

 06.12.2019

Dům kultury Šumperk s.r.o. přijme na dohodu o provedení práce technika večerních a víkendových akcí.

Číst více…

Pořadatelé Vánočního Šumperka slibují slavnostnější atmosféru

 06.12.2019

Třináct koncertních večerů, kvalitnější punč, originál jesenickou medovinu, skvělou kávu, pátky s dobrotami od mistrů místní gastronomie, a hlavně hezčí atmosféru u nově opravené šumperské radnice garantují pořadatelé letošního Vánočního Šumperka. Ten bude probíhat od 5. do 26. prosince.

Číst více…

Vyhodnocení soutěže HOROVÁNÍ

 06.12.2019

Do soutěže o vstupenky na festival Horování se zapojilo 89 soutěžících, děkujeme za Váš zájem o soutěžení... a kdo že vyhrál?

Číst více…

Pronájem kanceláře

 06.12.2019

Světlou a příjemnou kancelář o rozloze 25,65 m² nabízí k pronájmu Dům kultury Šumperk, s.r.o.....

Číst více…