Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
Penzion G - Šumperk

Kapitán Demo rozhýbe šumperské publikum

Hudebník Jiří Burian, který je veřejnosti známý díky svému alter egu v podobě excentrického Kapitána Demo, přijede se svou kapelou v pátek 25. února do Domu kultury Šumperk. Slibuje velkolepou show s projekcí, bez které se jeho vystoupení nemůže obejít.

„Jsme moc rádi, že konečně nastal čas, kdy můžeme Kapitána Demo přivítat v našem městě. Vystoupení se mělo uskutečnit už vloni, ale kvůli vládním opatření muselo být přesunuto. Věříme, že jeho koncert bude příjemným hudebním zpestřením hlavně pro mladší generaci, na kterou nechceme po dramaturgické stránce zapomínat,“ uvedl dramaturg Domu kultury Šumperk Ondřej Procházka.

V civilu úspěšný hudební producent, se na pódiu promění v šíleného showmana s dokonalým vystoupením jemu vlastním. Autor hitů jako jsou Zlatíčka, ADHD, Láska, pokora a sluníčko nebo Man Power vystoupí v Šumperku poprvé. Přesně na Silvestra vydal své nové album Mistr světa všeho, na kterém spolupracovalo několik hostů ze světa českého showbusinessu. U prvního singlu "Pudeme domů a budeme někoho pomlouvat" se spojil s legendárním Daliborem Jandou. Kapitán Demo k tomu dodává: „Na tom albu je hodně hostů, které znám z golfu, z podsvětí nebo z branže, a za něco si jich vážím. Jedním z nich je Dalibor Janda, se kterým už roky chodíme na ryby a kecáme o zlatých časech v šoubyznysu v devadesátkách a o posmrtným životě. Je to frajer s velkým hlasem, hvězda, která toho hodně zažila a vyprodala, a přitom je to skromný kluk z Moravy.“

Koncert Kapitána Demo začne v pátek 25. února o půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 350 korun, v den akce podraží o padesátikorunu.