Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest - Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na recitál Karla Plíhala, který se uskuteční ve čtvrtek 12. září ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?

a)  Bratři Ebenové

b)  Jaromír Nohavica

c)  Karel Kryl

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Písničkář Pokáč má v Šumperku velkou fanouškovskou základnu

Ocenění Zlatá deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v cenách Anděl a anketě Český Slavík, miliony zhlédnutí na YouTube. Tím vším se může pyšnit písničkář Pokáč, který do Šumperka zavítá v pátek 12. dubna v rámci svého turné POKÁČOVO JARO 2019.

Popularitu veřejnosti získal svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, podílel se na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana, na svém kontě má i skladbu pro fotbalový tým AC Sparta Praha, jehož je dlouholetým fanouškem.

Jako předskokan vystoupí písničkář Láska, který kromě láskyplných melodií zaujme svou neotřelou image hipstera. „Během koncertu zazní známé hitovky Vymlácený Entry, Stereotypy, Mám doma kočku nebo Zejtra je taky den. Chybět ale nebudou i úplně nové písně z právě připravovaného alba - Láska na vsi, V lese, Aromatické léto či Hrdinský čin," popsal sám Pokáč, na co se mohou návštěvníci jarního turné těšit.

Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme skvělou zprávu. Z důvodu četných dotazů na navýšení počtu lístků a obrovského zájmu se koncert přesouvá z foyer přímo do velkého sálu domu kultury. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti ,“ říká s nadšením produkční DK Šumperk Michaela Horáková.

Koncert písničkář
ů Pokáče a Lásky začne v pátek 12. dubna od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 200 Kč, v den akce podraží o padesátikorunu.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1069573