Nejbližší akce: 18.10.2019 - DŽEMFEST - VYPRODÁNO , 24.10.2019 - RADKA FIŠAROVÁ, ANNA LUKÁŠOVÁ &... , 25.10.2019 - KONCERT K VÝROČÍ REPUBLIKY

Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest - Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na 27. ročník festivalu Horování, který se uskuteční v sobotu 23. listopadu ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?

a)  2001

b)  2003

c)  2005

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Na letošních Šumperských Pomněnkách zahraje BG Nova

Na tradiční přehlídku trampské a bluegrassové muziky Šumperské Pomněnky, která je pořádána také jako vzpomínka na hudebníka a skladatele Milana Žourka, přijala pozvání legendární BG Nova.

Skupina je dvojnásobným vítězem festivalu Porta, má za sebou velmi bohatou minulost a celou řadu hodně úspěšných zahraničních účastí na různých festivalech. Jejím zakladatelem byl v roce 1974 Petr Schafer a vystřídala se v ní celá řada výborných muzikantů. V devadesátých letech se BG NOVA na dlouhých 15 let odmlčela. Jedním z určujících faktorů této odmlky bylo předčasné úmrtí zvukaře Jaroslava Pořízky a v témže roce tragická smrt fenomenálního hudebníka Milana Žourka.

O její „ znovuvzkří
šení“ se pokusili její bývalí členové v roce 2012. S menšími přestávkami a obměnami muzikantů hraje opět od té doby bluegrassovou a country muziku a fanoušci ji mohou vidět na různých festivalech po celé republice.


Koncert se uskuteční ve velkém sále
Domu kultury Šumperk v sobotu 27. dubna od sedmi hodin večer, kdy se posluchačům jako první představí šumperští My Run Country. Následovat bude vystoupení bluegrassových Sem Tam.

„Jako třetí v pořadí zahraje již zmíněná BG Nova a na závěr se dočkáte Nové Sekce, jejíž koncerty mají spád, protože dokáže diváky pobavit dobrou muzikou a nekonformním humorem
,“ řekla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Ještě předtím se ten samý den odpoledne uskuteční oblastní kolo dětské hudební soutěžní přehlídky Brána 2019. Vstupné na Šumperské Pomněnky je v předprodeji 200 korun a v den akce podraží lístky o padesát korun. Více informací a rezervace lístků najdete na www.dksumperk.cz a www.m-machala.cz/brana/.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1096946