Nejbližší akce: 23.11.2017 - HORKÝŽE SLÍŽE - TOUR 25 LET , 24.11.2017 - STUŽKOVACÍ PLES SOŠ , 26.11.2017 - Pohádka na neděli - KDYŽ JDE KŮZLE...

Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků - Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků

Rezervace vstupenek

Telefonická rezervace:
+420 583 214 279

Volejte pondělí - pátek (15 h - 18 h)

i-Rezervace ZDE
...pište kdykoliv

Rádi Vám připravíme i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Hradišťanu s Jiřím Pavlicou, který se uskuteční ve středu 13. prosince ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Které z uvedených alb nevydal soubor Hradišťan?

a)  Vteřiny křehké

b)  Mys dobré naděje

c)  Zpívání o studánce

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Milý vánoční dárek - vstupenka na pořad DK Šumperk

Nedávejte svým blízkým k Vánocům jen dárek, věnujte jim rovnou skvělý kulturní zážitek v podobě vstupenek na některé z pořadů konaných v Domě kultury Šumperk v roce 2017. V prodeji: Lucie Bílá, Pavel Callta a Light & Love, Irena Budweiserová a další.

Ve čtvrtek 12. ledna na novoročním koncertu zpěvačky Ireny Budweiserové v klášterním kostele zazní ve velmi originálním aranžmá známé spirituály či gospely. Můžete se tak těšit na skladby ze staré Anglie, Francie či Španělska.

Nenechte si v neděli 22. ledna ujít koncert k významnému životnímu jubileu legendy českého bigbítu Karla Kahovce za doprovodu rockové skupiny George & Beatovens. Ta vstoupila do podvědomí fanoušků především díky zpěvákovi a skladateli Petru Novákovi. V programu zazní jeho největší hity. Poté jeho pozici převzali právě Karel Kahovec a Viktor Sodoma, který také bude hostem na šumperském koncertu.

Vánoce

Jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček a několikanásobná vítězka ankety Český Slavík Lucie Bílá se po sedmi letech vrací do Šumperka, kde vystoupí ve středu 8. února. Všechny známé skladby zazní v komornější úpravě za doprovodu předního českého klavíristy Petra Maláska, díky čemuž si budete moci naplno vychutnat krásu a sílu jejího hlasu.
Předprodej vstupenek na tento jedinečný koncert začíná už ve středu 16. listopadu od 14 hodin!

Samozřejmě myslíme i na mladé publikum. Proto se v pátek 24. února dočkáte skvělého koncertu Pavla Callty s kapelou a Light & Love. Ti si získali pozornost mnoha fanoušků a jejich písně patří k těm nejhranějším na televizních a hudebních stanicích,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

V neděli 5. března si užijete tříhodinovou taneční zábavu ve společnosti nejúspěšnější hudební skupiny televizní stanice Šlágr! Přijďte se na začátku jara pobavit a prožijte pohodové odpoledne ve společnosti populárních hudebníků Duo Jamaha.

Nečekaný pohled do soukromí populárního herce, baviče a uznávaného režiséra Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice nabídne ve středu 15. března vtipné stand-up představení Celebrity od Studia DVA divadlo.

Rádi Vám vystavíme i dárkové poukazy pro Vaše blízké. Pro více informací o připravovaných pořadech navštivte www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 645164