Nejbližší akce: 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA) , 03.02.2019 - NEZBEDNÁ ČARODĚJKA

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert skupiny Poletíme?, který se uskuteční v pátek 22. února ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

S kým byla na společném turné skupina Poletíme?

a)  Tři sestry

b)  Jelen

c)  Divokej Bill

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Jaké koncerty připravuje Klasika Viva na jaro 2018?

Ačkoliv první koncert cyklu Klasika Viva 2018 začne až 26. a 27. února, již nyní je možné zakoupit vstupenky. V pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník je možné zakoupit ABONENTNÍ KARTU na všechny 4 koncerty na jaře. Zakoupením karty si současně v Šumperku kupuje zájemce i konkrétní sedadlo v klášterním kostele. Cena karty na celé jaro (4 koncerty) je 400 Kč.

Pravidelným návštěvníkům koncertů klasické hudby, kteří chtějí získat vstupenky s velkou slevou, je k dispozici karta Klubu přátel Klasika Viva.  „Kartu jsme nabízeli již v loňském roce a registrovali jsme desítky zájemců,“ říká Roman Janků z pořadatelské agentury. „ Věříme, že i v letošním roce si karta najde své spokojené majitele a počty pravidelných návštěvníků koncertů se zase rozšíří,“ dodává Janků.

Kartu obdrží zájemci po vyplnění a zaplacení ročního poplatku 150 Kč. S touto kartou získá její držitel slevu 50% na jednotlivé vstupenky na koncerty Klasika Viva v Šumperku a Jeseníku, slevu ve výši 180 Kč na Abonentní kartu pro jaro 2018, a také slevu na vstupném na festival Klášterní hudební slavnosti. Členům klubu jsou dále zasílány informace o připravovaných koncertech v předstihu a také je jim umožněn přednostní nákup vstupenek na festival Klášterní hudební slavnosti. Zájemci se mohou přihlásit vyplněním přihlášky na webových stránkách Klasika Viva nebo si přihlášku vyzvednout v pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník.

A nač se můžeme na jaře 2018 v cyklu Klasika Viva těšit?

Únorové koncerty představí v Šumperku a Jeseníku umění klarinetistky ANNY PAULOVÉ (laureátka Pražského jara) a klavíristy LUKÁŠE KLÁNSKÉHO. Koncerty se uskuteční 26. února v Šumperku a 27. února v Jeseníku a v programu večera zazní např. skladby G. Rossiniho, J. Brahmse či F. Chopina.

V březnu přivítáme na koncertech Klasika Viva fenomenálního mladého českého klavíristu MATYÁŠE NOVÁKA. Návštěvníkům koncertů není to jméno neznámé, proto se opět můžeme těšit na skvěle provedená díla, tentokráte z pera F. Chopina a F. Liszta. Tyto koncerty jsou plánovány na 26. března do Šumperka a 27. března do Jeseníku.

V dubnu se na pódia našeho regionu po letech vrátí SMETANOVO TRIO, které hraje ve složení Jiří Vodička (housle), Jan Páleníček (violoncello) a Jitka Čechová (klavír). V ryze českém programu zazní díla A. Dvořáka, R. Haase a B. Smetany a na vystoupení Smetanova tria se můžeme těšit 23. dubna v Šumperku a 24. dubna v Jeseníku.

Koncerty 20. května v Jeseníku a 21. května v Šumperku nabídnou večer s kytarovým duem. Soubor SIEMPRE NUEVO hraje ve složení Matěj Fryml a Patrik Vacík a patří ke špičce ve svém oboru u nás.

Podrobné informace o všech koncertech, umělcích a vstupenkách naleznete na webových stránkách Klasika Viva www.klasikaviva.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 948303