Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
Penzion G - Šumperk

Přehled kurzů

Nevyčerpané kurzovné z důvodu koronaviru automaticky převádíme na další období.

V případě vrácení kurzovného kontaktujte M. Faltusovu,
/kancelář v 1. patře Domu kultury/
tel. 583 551 603
mob. 777 652 073
e-mail: kurzy@dksumperk.cz


SEZÓNA 2020/2021

PONDĚLÍ
čas od – do místnost název kurzu lektor
09.00-10.00 Tělocvična - suterén Cvičení pro ženy 1 K. Jordanová
15.30-16.30 Tělocvična - suterén RBSD – Přípravka pro děti O. Šubrt
17.00-18.00 Tělocvična - suterén MMA O. Šubrt
18.30-19.30 Tělocvična - suterén Core Trening 1 H. Plachá
17.20-18.20 Sál pohybové výchovy Pilates 1 S. Václavková
19.00-20.00 Sál pohybové výchovy Ladies Latino-začátečníci Š. Elsnerová
20.00-21.00 Sál pohybové výchovy Ladies Latino-pokročilí Š. Brhelová
09.00-10.30 Zkušebna Zdravotní cvičení 1 J. Kučerová
16.30-18.00 Zkušebna Jóga 1 A. Provazníková

 

ÚTERÝ
čas od – do místnost kurz lektor
19.00-20.15 Tělocvična - suterén RBSD – Sebeobrana O. Šubrt
08.30-09.30 Sál pohybové výchovy Cvičení – seniorky 1 M. Stratilová
10.00-11.00 Sál pohybové výchovy Cvičení – seniorky 2 M. Stratilová
17.00-18.00 Sál pohybové výchovy Bodybuilding Light I. Kranichová
18.30-19.30 Sál pohybové výchovy Bodybuilding M. Dvořáková
09.00-10.30 Zkušebna Zdravotní cvičení 2 J. Kučerová
15.00-16.30 Zkušebna Jóga 1 K. Jordanová
16.45-18.15 Zkušebna Jóga 2 K. Jordanová

 

STŘEDA
termín místnost kurz lektor
15.30-16.30 Tělocvična - suterén Sportovní přípravka M. Nečas
16.30-18.00 Tělocvična - suterén Sebeobrana M. Nečas
18.00-19.30 Tělocvična - suterén Judo M. Nečas
09.00-10.30 Zkušebna Zdravotní cvičení 3 J. Kučerová
15.15-16.45 Zkušebna Jóga 2 A. Provazníková
17.30-19.00 Zkušebna Zdravotní cvičení 4 J. Kučerová

 

ČTVRTEK
termín místnost kurz lektor
17.00-18.00 Nástavba Pilates a strečink J. Hrubý
09.00-10.00 Tělocvična - suterén Cvičení pro ženy 2 K. Jordanová
16.30-18.00 Tělocvična - suterén Judo-absolventi sebeobrany M. Nečas
18.30-19.30 Tělocvična - suterén Core Trening 2 H. Plachá
16.00-17.00 Sál pohybové výchovy Kalanetika J. Hrubý
17.30-18.30 Sál pohybové výchovy Pilates 2 S. Václavková
09.00-10.30 Zkušebna Zdravotní cvičení 3 J. Kučerová
14.45-16.15 Zkušebna Jóga 3 A. Provazníková
16.30-17.30 Zkušebna Pilates jóga K. Jordanová
18.30-19.30 Zkušebna Taneční meditace P. Zsáková