Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
Penzion G - Šumperk
VSTUPENKY NA VYBRANÉ AKCE I ONLINE PŘES SMSTICKET

Vstupenky na vybaNÉ akce k mání i online přes SMSticket!


Zkušební provoz prodeje vstupenek online zahájil Dům kultury Šumperk. Kliknutím v mobilu si tak zájemci mohou zajistit vstupenky na slavnostní koncert k výročí naší republiky nebo například recitál Karla Plíhala.

„Na spolupráci ohledně online prodeje vstupenek na kulturní akce jsme se dohodli s oblíbenou brněnskou společností SMS ticket. V těchto dnech tak už můžete mít vstupenky na připravované akce ve svém mobilu za zvýhodněnou předprodejní cenu“, upozorňuje jednatelka Domu kultury Šumperk Hana Písková.

Zkušební online prodej vstupenek na akce domu kultury odstartoval 18. května. Zatím se v úvodu týkal letních festivalů. Postupně bude pro další měsíce spuštěn online předprodej na akce, při kterých se neprodávají vstupenky s místenkou.

„V provozu zůstává samozřejmě i pokladna v domě kultury, která denně otevírá ve 13.00 hodin. Stále je dost lidí, a to i těch mladších, kteří si raději koupí vstupenku klasickým způsobem. Navíc v průběhu roku u nás vystupují hudebníci, z nichž někteří stále chtějí, aby se vstupenky na jejich koncerty prodávaly tradičně a online prodej si nepřejí,“ dodává produkční domu kultury Michaela Horáková. Těm, kteří volí ke vstupenkám tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu, doporučuje stránky www.dksumperk.cz, na kterých stačí kliknout na vybranou akci a následně na heslo „SMS TICKET ZDE“.

Přehled akcí s online prodejem vstupenek:
6.10.   KLUB FOYER: SLAM POETRY
25.10. KAREL PLÍHAL
26.10. KONCERT K VÝROČÍ REPUBLIKY - MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC
27.10. KLUB GEMINI: PhDr. Adam Suchý
10.11. MIG 21

VSTUPENKY NA VYBRANÉ AKCE I ONLINE PŘES SMSTICKET

Datum 18.05.2022
Čas 09:45
Místo konání Dům kultury Šumperk
NA DOTAZ