Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
Penzion G - Šumperk
PŘEHLED KURZŮ

PONDĚLÍ

Klubovna 1 pondělí lektor/ka zahájení pozn.
JÓGA 17.45-18.45 Mirek Petr info pronájem
Tělocvična pondělí lektor/ka zahájení pozn.
CVIČENÍ PRO ŽENY 1 9.00-10.00 Květoslava Jordanová leden 2023 obsazen
PŘÍPRAVKA PRO SEBEOBRANU RBSD /děti 7-14 let/ 15.45-16.45 Oldřich Šubrt 5.9. přihláška
MMA /mix bojových sportů/ 17.00-18.00 Oldřich Šubrt 5.9. přihláška
CORE TRENING 1 18.30-19.30 Hanka Plachá 12.9. přihláška
Sál pohybové výchovy pondělí lektor/ka zahájení pozn.
KLUB TANEČNÍHO SPORTU 15.00-17.00 Vlastimil Hošek info pronájem
PILATES 1 17.20-18.20 Staňa Václavková 12.9. přihláška
LADIES LATINO - ZAČÁTEČNÍCI 19.00-20.00 Šárka Elsnerová 19.9. přihláška
Zkušebna pondělí lektor/ka zahájení
(ukončení)
pozn.
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 1 9.00-10.30 Jaroslava Kučerová 5.9.2022
(12.12.2022)
obsazen
JÓGA 1 16.30-18.00 Anna Provazníková 19.9. obsazen
JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ 18.30-19.30 Eva Kösslerová info pronájem


úterý

Klubovna 1 úterý lektor/ka zahájení pozn.
JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY 17.00-18.00 Mirek Petr 18.10. info pronájem
Klubovna 3 úterý lektor/ka zahájení pozn.
ANGLIČTINA - ZAČÁTEČNÍCI 15.30-17.00 Mgr. Edita Kovalová (INFO) 4.10. přihláška
ANGLIČTINA - MÍRNĚ POKROČILÍ 17.00-18.30 Mgr. Edita Kovalová (INFO) 4.10. přihláška
Tělocvična úterý lektor/ka zahájení pozn.
POWER JÓGA 16.00-17.00 Mgr. Barbora Zelená info pronájem
RBSD ŠUMPERK 17.30-18.30 Oldřich Šubrt info pronájem
SEBEOBRANA RBSD /dospělí/ 19.00-20.00 Oldřich Šubrt 6.9. přihláška
Sál pohybové výchovy úterý lektor/ka zahájení pozn.
CVIČENÍ PRO SENIORKY 9.30-10.30 Marcela Stratilová 6.9. přihláška
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 17.00-18.00 Iva Kranichová 4.10. NOVÝ KURZ - přihláška
BODYBUILDING 18.00-19.00 Martina Dvořáková 4.10. přihláška
Zkušebna úterý lektor/ka zahájení
(ukončení)
pozn.
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 2 9.00-10.30 Jaroslava Kučerová 6.9.2022
(13.12.2022)
obsazen
JÓGA 1 15.00-16.30 Květoslava Jordanová leden 2023 obsazen
JÓGA 2 16.30-18.00 Květoslava Jordanová leden 2023 obsazen
JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ 18.30-20.00 Ilona Pavlíková info pronájem

 

STŘEDA

Klubovna 1 úterý lektor/ka zahájení pozn.
TAICHI ŠUMPERK 16.00-17.00 Tomáš Uhmann info pronájem
JÓGA PRO TĚHOTNÉ 18.15-19.15 Karolína Svobodová info pronájem
Tělocvična středa lektor/ka zahájení pozn.
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA /děti 4 - 7 let/
cvičit lze i v doprovodu rodičů
15.30-16.30 Miroslav Nečas 21.9. přihláška
SEBEOBRANA /děti 7 - 15 let/ 16.30-18.00 Miroslav Nečas 21.9. přihláška
JUDO - MÍRNĚ POKROČILÍ 18.00-19.30 Miroslav Nečas 21.9. přihláška
Sál pohybové výchovy středa lektor/ka zahájení pozn.
KLUB TANEČNÍHO SPORTU 16.00-18.00 Vlastimil Hošek info pronájem
LADIES LATINO - POKROČILÍ 19.00-20.00 Šárka Brhelová 14.9. přihláška
Zkušebna středa lektor/ka zahájení
(ukončení)
pozn.
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ  9.00-10.30 Jaroslava Kučerová 7.9.2022
(11.1.2023)
obsazen
JÓGA 2 15.15-16.45 Anna Provazníková 21.9. obsazen
RELAXAČNÍ JÓGA 18.00-19.00 Richard Holický 21.9. NOVÝ KURZ - přihláška

 

čtvrtek

G-klub čtvrtek lektor/ka zahájení pozn.
AFRICKÉ RELAXAČNÍ BUBNOVÁNÍ
- ZAČÁTEČNÍCI
16.30-17.30 Karel Cvrk info pronájem
AFRICKÉ RELAXAČNÍ BUBNOVÁNÍ
- POKROČILÍ
17.45-18.45 Karel Cvrk info pronájem
AFRICKÉ RELAXAČNÍ BUBNOVÁNÍ
- DRUM ORCHESTRA
19.00-20.00 Karel Cvrk info pronájem
Klubovna 1 čtvrtek lektor/ka zahájení pozn.
PILATES A STREČINK 17.00-18.00 Marcela Stratilová 8.9. přihláška
JÓGA 18.30-19.30 Mirek Petr info pronájem
Tělocvična čtvrtek lektor/ka zahájení pozn.
CVIČENÍ PRO ŽENY 2 9.00-10.00 Květoslava Jordanová leden 2022 obsazen
JUDO - POKROČILÍ 16.30-18.00 Miroslav Nečas 22.9. přihláška
CORE TRENING 2 18.30-19.30 Hanka Plachá 15.9. přihláška
Sál pohybové výchovy čtvrtek lektor/ka zahájení pozn.
KALANETIKA 16.00-17.00 Marcela Stratilová 8.9. přihláška
PILATES 2 17.30-18.30 Staňa Václavková 15.9. přihláška
KLUB TANEČNÍHO SPORTU 19.00-21.00 Vlastimil Hošek info pronájem
Zkušebna čtvrtek lektor/ka zahájení
(ukončení)
pozn.
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 4 9.00-10.30 Jaroslava Kučerová 8.9.2022
(5.1.2023)
obsazen
PILATES JOGA 16.30-17.30 Květoslava Jordanová leden 2023 obsazen
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA 18.00-19.00 Richard Holický 22.9. obsazen

 

PÁtek

Tělocvična pátek lektor/ka zahájení pozn.
RBSD ŠUMPERK 17.00-18.00 Oldřich Šubrt info pronájem
RBSD ŠUMPERK 19.00-20.00 Oldřich Šubrt info pronájem
Sál pohybové výchovy pátek lektor/ka zahájení pozn.
KLUB TANEČNÍHO SPORTU 16.00-18.00 Vlastimil Hošek info pronájem

 

neděle

Velký sál neděle lektor/ka zahájení pozn.
TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - ZAČÁTEČNÍCI 17.30-19.30 Luboš Novák, Helena Pokorná 18.9. přihláška
TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ - POKROČILÍ 20.00-22.00 Luboš Novák, Helena Pokorná 18.9. přihláška

 

STŘEDA / ČTVRTEK - VELKÝ SÁL - 18.00 / 20.00 - TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ 2022 - INFORMACE


 

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE:
Dům kultury Šumperk - kancelář v 1. patře
tel.:
583 551 603, mob. 777 652 073
e-mail:
kurzy@dksumperk.cz

PONDĚLÍ - ČTVRTEK: 8.00 - 16.00 HODIN


Prosíme o zaplacení kurzovného do první lekce kurzu.


INFORMACE PRO ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO PŘEVODEM NA ÚČET:

- POHYBOVÉ KURZY:
Číslo účtu Domu kultury Šumperk: 5869900227/0100
Variabilní symbol: 602729
Zpráva pro příjemce: celé jméno osoby, která kurz navštěvuje + název kurzu.


- NEDĚLNÍ TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ:
Číslo účtu Domu kultury Šumperk: 5869900227/0100
Variabilní symbol: 602731
Zpráva pro příjemce: celá jména obou osob, která kurz navštěvují + název kurzu.


- VÝTVARNÝ KURZ:
Číslo účtu Domu kultury Šumperk: 5869900227/0100
Variabilní symbol: 602727
Zpráva pro příjemce: celé jméno osoby, která kurz navštěvuje + název kurzu.


- JAZYKOVÝ KURZ:
Číslo účtu Domu kultury Šumperk: 5869900227/0100
Variabilní symbol: 602728
Zpráva pro příjemce: celé jméno osoby, která kurz navštěvuje + název kurzu.

PŘEHLED KURZŮ

Datum 04.09.2022
Čas 08:00
Místo konání Dům kultury Šumperk
NA DOTAZ