Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest - Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Na letošních Šumperských Pomněnkách zahraje BG Nova

Na tradiční přehlídku trampské a bluegrassové muziky Šumperské Pomněnky, která je pořádána také jako vzpomínka na hudebníka a skladatele Milana Žourka, přijala pozvání legendární BG Nova.

Skupina je dvojnásobným vítězem festivalu Porta, má za sebou velmi bohatou minulost a celou řadu hodně úspěšných zahraničních účastí na různých festivalech. Jejím zakladatelem byl v roce 1974 Petr Schafer a vystřídala se v ní celá řada výborných muzikantů. V devadesátých letech se BG NOVA na dlouhých 15 let odmlčela. Jedním z určujících faktorů této odmlky bylo předčasné úmrtí zvukaře Jaroslava Pořízky a v témže roce tragická smrt fenomenálního hudebníka Milana Žourka.

O její „ znovuvzkří
šení“ se pokusili její bývalí členové v roce 2012. S menšími přestávkami a obměnami muzikantů hraje opět od té doby bluegrassovou a country muziku a fanoušci ji mohou vidět na různých festivalech po celé republice.


Koncert se uskuteční ve velkém sále
Domu kultury Šumperk v sobotu 27. dubna od sedmi hodin večer, kdy se posluchačům jako první představí šumperští My Run Country. Následovat bude vystoupení bluegrassových Sem Tam.

„Jako třetí v pořadí zahraje již zmíněná BG Nova a na závěr se dočkáte Nové Sekce, jejíž koncerty mají spád, protože dokáže diváky pobavit dobrou muzikou a nekonformním humorem
,“ řekla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Ještě předtím se ten samý den odpoledne uskuteční oblastní kolo dětské hudební soutěžní přehlídky Brána 2019. Vstupné na Šumperské Pomněnky je v předprodeji 200 korun a v den akce podraží lístky o padesát korun. Více informací a rezervace lístků najdete na www.dksumperk.cz a www.m-machala.cz/brana/.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1055326