Nejbližší akce: 29.03.2017 - HUDBA: CHARLIE CHAPLIN - ZRUŠENO , 31.03.2017 - ŠUMPERSKÉ POMNĚNKY: Malina Brothers,... , 01.04.2017 - DELINQUENT HABITS & guests

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Telefonická rezervace:
+420 583 214 279

Volejte pondělí - pátek (15 h - 18 h)

i-Rezervace ZDE
...pište kdykoliv

Rádi Vám připravíme i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na slavnostní koncert Old Time Jazz Bandu a jeho hostů, který se uskuteční v pátek 21. dubna ve velkém sálu domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Před kolika lety byl založen Old Time Jazz Band Loučná nad Desnou?

a)  40

b)  50

c)  60

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Známý bavič a držitel několika cen TýTý zavítá do Šumperka

Máte rádi inteligentní humor skvělého moderátora a textaře Karla Šípa? V tom případě přijďte ve středu 20. dubna do Domu kultury Šumperk na jeho jedinečnou talk show Všechnopartička na motivy populárního televizního pořadu Všechnopárty, který mimo jiné získal několik cen TýTý.

Všechnopartička

Tentokrát si jako svého hosta pozval známého komika a dlouholetého kamaráda Josefa Aloise Náhlovského. Ve volném dialogu proberou oba protagonisté své umělecké začátky a zážitky ze studentských let. Společně také pohovoří o sportovních aktivitách a nezapomenou ani na humorné cesty do zahraničí.

Můžete se tak těšit na spoustu veselých historek od této oblíbené dvojice bavičů. Prostor dostanou také dotazy od diváků,“ uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Zábavná talkshow Všechnopartička se uskuteční ve středu 20. dubna od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je za 220, 250 a 290 korun.

Více informací a online rezervace lístků na dksumperk.cz

FB událost: ZDE

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 499424