Nejbližší akce: 10.12.2016 - MANDRAGE - Všechny kočky tour part II , 11.12.2016 - III. ADVENTNÍ KONCERT , 11.12.2016 - BARBUCHA

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Telefonická rezervace:
+420 583 214 279

Volejte pondělí - pátek (15 h - 18 h)

i-Rezervace ZDE
...pište kdykoliv

Rádi Vám připravíme i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Karla Kahovce a Viktora Sodomy s kapelou George & Beatovens, který se uskuteční v neděli 22. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Která píseň patří do repertoáru Karla Kahovce?

a)  Jasná zpráva

b)  Stánky

c)  Paní v černém

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Známý bavič a držitel několika cen TýTý zavítá do Šumperka

Máte rádi inteligentní humor skvělého moderátora a textaře Karla Šípa? V tom případě přijďte ve středu 20. dubna do Domu kultury Šumperk na jeho jedinečnou talk show Všechnopartička na motivy populárního televizního pořadu Všechnopárty, který mimo jiné získal několik cen TýTý.

Všechnopartička

Tentokrát si jako svého hosta pozval známého komika a dlouholetého kamaráda Josefa Aloise Náhlovského. Ve volném dialogu proberou oba protagonisté své umělecké začátky a zážitky ze studentských let. Společně také pohovoří o sportovních aktivitách a nezapomenou ani na humorné cesty do zahraničí.

Můžete se tak těšit na spoustu veselých historek od této oblíbené dvojice bavičů. Prostor dostanou také dotazy od diváků,“ uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Zábavná talkshow Všechnopartička se uskuteční ve středu 20. dubna od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je za 220, 250 a 290 korun.

Více informací a online rezervace lístků na dksumperk.cz

FB událost: ZDE

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 441949