Nejbližší akce: 19.11.2018 - MILUJU TĚ, ALE... , 24.11.2018 - HOROVÁNÍ , 25.11.2018 - ČERT HUDRIÁN

Dům Kultury Šumperk

Blues Alive - Dům Kultury Šumperk

Blues Alive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na vánoční koncert Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory, který se uskuteční v úterý 4. prosince ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Která z uvedených skladeb nepatří do repertoáru skupiny Javory?

a)  Modlitba

b)  Krásný sen

c)  Ráno bylo stejný

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Trio Inflagranti a Josef Vojtek vystoupí na výjimečném koncertu

Posluchači, kteří zavítají v úterý 23. ledna do Domu kultury Šumperk, se mohou těšit na skvělý hudební zážitek. Koncert dívčího elektrického smyčcového tria Inflagranti, které má v repertoáru slavné rockové, popové a muzikálové melodie v instrumentálních úpravách, doprovodí speciální host – frontman skupiny Kabát Josef Vojtek.

Trio úspěšně působí na české popové scéně již 13 let. Za svou kariéru trio prodalo tisíce hudebních nosičů a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce Zlatou desku. Pravidelně vystupuje nejen v České republice, ale uspěla i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii.

Dámy v úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretují ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby od Bacha nebo Vivaldiho, ale i hity kapel jako jsou Metallica, Europe nebo Queen. Ruší tak hranice mezi žánry a vytvořily „nový kabát“ už nejednomu hitu. Teď se dokonce rozhodly pozvat si kus Kabátu na svoje turné.

Přizvat Pepu jako hosta na naše vánoční turné byl můj nápad,“ vysvětluje houslistka a umělecká vedoucí INFLAGRANTI Markéta Muzikářová. „Předně se mi moc líbí jeho zpěv a celkový projev. Kabát je moje oblíbená kapela, kterou poslouchám léta, a z 50 procent za to může Pepův zpěv. Pak jsem ho viděla zpívat i v muzikálu a zaujalo mě, jak široký má rejstřík a dokáže skvěle zazpívat cokoli. A tak mě napadlo, že bychom to spojení se smyčci mohli zkusit. Navíc je to v soukromí super člověk, vtipný a s energií. A takové spojení mám vždycky ráda - když společná práce přinese nějaké obohacení, nové nápady, novou energii,“ dodává.

Josef Vojtek již mnoho let září nejen jako frontman populární české kapely Kabát, ale i jako muzikálová hvězda (např. Krysař, Hamlet, Galileo Tři mušketýři, Kleopatra nebo Angelika). Dalším významným počinem je titulní filmová role, kdy se v roce 2006 objevil před kamerou jako herec ve filmu „Jak se krotí krokodýli“.

Výjimečnost projektu spočívá v netradičním spojení rockového slavíka a něžných smyčců. Koncert upoutá svým aranžmá a výpravnou vizualizací scény," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Koncert tria Inflagranti s Josefem Vojtkem se koná v úterý 23. ledna od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je 290, 320 a 350 korun. Více informací získáte na dksumperk.cz a inflagrantimusic.cz.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 912826