Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Šumperk už potřetí na jeden večer ovládnou Keltové

Třetí ročník Keltského večera vypukne v sobotu 16. února od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Pozvání tentokrát přijaly kapely Lua, Happy To Meet a Drunken Weasel. Kromě neotřelých hudebních vystoupení se návštěvníci dočkají několika ukázek tradičních tanců od souboru Démáirt. Celý program zároveň doplní ochutnávka kvalitní skotské whisky.

„O první hudební vystoupení večera se postará kapela Lua, která interpretuje písně z Irska a dalších ostrovních zemí v současném a svěžím duchu. Jako druhá v pořadí nadchne svým energií nabitým pojetím irského rocku v českém a anglickém jazyce šumperskému publiku velmi dobře známá kapela Happy To Meet, která je často ozdobou mnoha letních festivalů,“ láká na Keltský večer produkční šumperského Domu kultury Michaela Horáková.

Zmiňované kapely doplní brněnská folkrocková banda Drunken Weasel, hrající velmi energicky říznou muziku inspirovanou irskou a skotskou tvorbou.

„Tahákem letošního ročníku bude určitě i taneční soubor Démáirt. Ten funguje pod záštitou YMCA Brno a patří k těm nejlepším v ČR. Úzce spolupracují s tanečníky světových jmen jako je např. Anne-Marie Cunningham a Shane McAvinchey (Riverdance), nebo Stephen Scariff a Ronan Morgan (Lord Of the Dance),“ připomíná Horáková. Podle ní by právě Démáirt měl letošní Keltský večer zahájit. Celý program zároveň doplní ochutnávka kvalitní skotské whisky, kterou zajistí Whisky & Kilt Praha. Vstupné na sezení je v předprodeji 180 korun, v den akce 220 korun. Více informací na www.dksumperk.cz.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1043714