Nejbližší akce: 08.12.2019 - POPLETENÉ VÁNOCE , 10.12.2019 - JÍŘÍ SOURAL PHOTO - Grónsko: Tundrou... , 13.12.2019 - OLYMPIC

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Terezy Maškové s kapelou, který se uskuteční ve středu 22. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve kterém pořadu Tereza Mašková neúčinkovala?

a)  Česko Slovenská SuperStar

b)  Česko Slovensko má talent

c)  StarDance, když hvězdy tančí

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Šestý ročník festivalu DEN ZDRAVÍ se zaměří na minimalismus

Šestý ročník festivalu Den zdraví – Vědomý život si pro letošní rok vybral téma Minimalismu...aneb v jednoduchosti je krása. Přesvědčit se o tom můžete v sobotu 26. října v Domě kultury Šumperk.

Je důležité přemýšlet v souvislostech a všichni vidíme, že svět kolem nás je zahlcen věcmi, odpady, slovy a spoustou dalších zbytečností. Pojďme prozkoumat, kde všude můžeme život zjednodušovat a společně hledejme, jestli můžeme my osobně světu prospět.

Pozvání na festival přijali osobnosti a profesionálové ve svém oboru - jako Petr Pavlíček, heal kouč, specialista na půsty, který bude povídat o zdravé výživě bez počítání kalorií. Marcela Sobotová - žena, která miminalismem žije a cítí ho jako své životní poslání. Z Olomouce k nám přijede nadšený cestovatel Tomáš Zdražil, jenž je živým důkazem, že ke spokojenosti na cestách toho potřeba moc není. Petr Jan Křen, psycholog a kouč, který vede mužské kruhy, nás provede tématem vědomého vztahu.

Součástí programu je i panelová diskuse místních osobností - Oliver Pape, Ondřej Lakomý a Petr Kotvan na téma Minimalismu v jejich osobním životě. Vedle hlavního programu přednášek mají návštěvníci možnost zážitkových workshopů. Bude tu prostor pro meditaci, jógu smíchu, zpěv, tanec či muzikorelaxaci.

Celý festival nám uzavře a ozdobí minimalistky v hudbě. Multižánrová vokální kapela Yellow Sisters, která ke koncertu potřebuje jen mikrofony a publikum. Samozřejmě nesmí chybět dobré občerstvení - káva, zákusky, zdravý oběd či salát.

Neváhejte přijít, načerpat inspiraci a potkat se se spoustou zajímavých lidí. Jste srdečně zváni!
Více informací získáte na www.den-zdravi-sumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1132879