Nejbližší akce: 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA) , 03.02.2019 - NEZBEDNÁ ČARODĚJKA

Dům Kultury Šumperk

Džemfest - Dům Kultury Šumperk

Džemfest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert skupiny Poletíme?, který se uskuteční v pátek 22. února ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

S kým byla na společném turné skupina Poletíme?

a)  Tři sestry

b)  Jelen

c)  Divokej Bill

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Preludium Aloise Motýla vstupuje do jubilejního 45. ročníku

Na jubilejní 45. ročník festivalu Preludium Aloise Motýla přijali pozvání umělci dříve působící v Šumperském dětském sboru, který jim dal pěvecký základ na jejich hudební cestě.

Zahajovací koncert se uskuteční v pondělí 5. února 2018. Společně na něm přivítáme dva známé dětské sbory MOTÝLI ŠUMPERK a ONDRÁŠEK NOVOJIČÍNSKÝ SBOR ZUŠ, které pravidelně spolupracují s rozhlasem, televizí a už přes padesát let slaví úspěchy jak u nás, tak v zahraničí.

Na následujícím koncertu festivalu se v pondělí 19. února 2018 představí dvojice sopranistek a absolventek Konzervatoře Brno EVA MARIE GIESLOVÁ, členka operního sboru Národního divadla moravskoslezského, a ANETA PODRACKÁ BENDOVÁ, která na Institutu Ostravské dny nové hudby provedla českou premiéru části opery K. Soper Here Be Siren.

Na společném koncertu v pondělí 5. března 2018 vystoupí klavírista, cembalista a laureát mezinárodní soutěže „International Forum- Musical Performance and Pedagogics" MARTIN HROCH, zabývající se autentickou interpretací barokní hudby na oba nástroje, a mezzosopranistka JANA HROCHOVÁ, která jako sólistka Opery Národního divadla v Brně získala dvakrát nominaci na Cenu Thálie, a také debutovala na festivalu Proms za doprovodu BBC Symphony Orchestra v Londýnské Royal Albert Hall.

Závěrečný koncert festivalu v pondělí 19. března 2018 nabídne šumperskému publiku vystoupení Barokního souboru HOF-MUSICI, který tvoří operní pěvkyně Veronika Mráčková Fučíková a Olga Vít Krumpholzová a cembalista Ondřej Macek. Seskupení se specializuje na interpretaci barokní hudby s použitím dobových nástrojů. Repertoár je zaměřený zejména na hudbu neapolských a benátských skladatelů, jejichž díla byla uváděna v zemích bývalé habsburské monarchie.

Všechny uvedené koncerty Preludia Aloise Motýla se konají v Klášterním kostele v Šumperku od 19 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v pokladně Domu kultury Šumperk v pracovní dny od 14 do 18 hodin.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 948305