Nejbližší akce: 31.03.2019 - KREJČOVSKÁ POHÁDKA , 01.04.2019 - VELIKONOČNÍ POHÁDKA , 02.04.2019 - JAK SE ŽIJE NA HAITI

Dům Kultury Šumperk

Eurofest - Dům Kultury Šumperk

Eurofest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Michala Šindeláře a Jakuba Kořínka, který se uskuteční v pátek 10. května v domě kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Skladba Hořely, padaly hvězdy je titulní písní kterého filmu?

a)  Ženy v běhu

b)  Bába z ledu

c)  Tátova volka

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Přednáška o propojení západní a tradiční šamanské medicíny

Šumperská lékařka Ivana Wurstová uvede ve čtvrtek 10. května cestopisnou přednášku o jejích zkušenostech z cesty po Peru. Návštěvníci se dozvědí více o tom, jak celý svůj profesní život spojuje různé pohledy na nemoc při léčení svých pacientů.

Vystudovala Lékařskou univerzitu Univerzity Karlovy v Praze. Ve své praxi se zabývá kromě běžných neurologických onemocnění i četnými alternativními postupy léčby nervových, pohybových i dalších potíží. Kombinuje postupy klasické i tradiční čínské medicíny (akupunktury, fytoterapie), ve vhodných případech dohromady s metodou individuálních konstelací na příčiny onemocnění. Na seminářích systemických rodinných i zdravotních konstelací využívá význam tělesných symptomů v souvislosti se symbolikou jednotlivých orgánů.

V přednášce se s námi také podělí o své osobní a profesní zkušenosti z léčebného centra Takiwasi v Peru. Budeme mít možnost seznámit se s postupy léčby, která se v centru používá. Vychází ze spojení tradičních šamanských rituálů a klasické západní medicíny. Vyslechneme si její vlastní zkušenost s užitím amazonských rostlin a jejich účinky, například setkání s liánou duše Ayahuascou. Popíše nám zážitek změněného stavu vědomí, poznání jiné reality, setkání se sama se sebou, s moudrostí přírody a vesmíru.

Má se západní medicína učit od šamanů a lze se jimi inspirovat? Jak lze využít změněný stav vědomí pro náš prospěch? Na tyto i jiné otázky se pokusí odpovědět MUDr. Ivana Wurstová na přednášce, která se koná ve čtvrtek 10. května od 17 hodin v G-klubu Šumperk. Vstupné na sezení je za 30 Kč. Více informací získáte na dksumperk.cz

 

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 989511