Nejbližší akce: 24.02.2018 - O POHÁR MĚSTA ŠUMPERKA 2018 , 24.02.2018 - KVĚTINOVÝ PLES , 26.02.2018 - ANNA PAULOVÁ (klarinet), LUKÁŠ...

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Telefonická rezervace:
+420 583 214 279

Volejte pondělí - pátek (15 h - 18 h)

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Kamila Střihavky & Leaders, který se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve které kapele nepůsobil Kamil Střihavka?

a)  BSP

b)  Motorband

c)  Pražský výběr

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Populární youtubeři okouzlí šumperské publikum

Protože rádi plníme přání mladých návštěvníků našich akcí, tak na neděli 1. října pro ně v Domě kultury Šumperk připravujeme speciální YOUSHOW, která je založená na interakci mezi vystupujícími a diváky. Jejím cílem je stále posouvat hranice tohoto nového fenoménu zábavnou formou. Pozvání přijali přední čeští youtubeři DenisTV, Fimlar, Benatar a zpěvačka Naty.

DenisTV umí něco, o čem jiní jen sní. Jediným videem na internetu totiž dokáže oslovit statisíce lidí. Navíc je mezi dvaceti „nej“ youtubery u nás a na Slovensku. Je oblíbený u chlapců i dívek, ale u něžného pohlaví to však přece jen vyhrává o něco více. Mezi jeho nejznámější série patří Bravo poradna, ale velmi oblíbené jsou i jeho zajímavé vlogy.

Fimlar se kromě působení na YouTube zabývá moderováním a spoustou
dalších věcí, neustále zůstává věrný své tvorbě a patří k nejproduktivnějším tvůrcům u nás. Je Let's Player Minecraftu a rád si zahraje i jiné videohry. Hojně se pohybuje na youtuberských táborech i dalších akcích, spolupracoval také s herním pořadem RE-PLAY. Je známý tím, že svoje fanoušky miluje a velmi si jich váží, což funguje oboustranně.

Benatar patří mezi novější a nadějné tváře československé scény. Velmi rychle si našel cestu do srdcí širší youtube veřejnosti a to jak ostatních tvůrců, tak i jeho odběratelů. Díky svým nevybíravým reakčním videím, ve kterých vtipně glosuje nepříliš povedená dílka známějších youtuberů, si už dokázal vybudovat slušnou základnu fanoušků.

„Kromě již zmíněných youtuberů jsme na šumperskou akci nakonec pozvali ještě navíc dalšího hosta, který se postará o hudební vystoupení. Není jím nikdo jiný, než mladá talentovaná zpěvačka Naty Hrychová, která se stala novým populárním objevem na české scéně. Samozřejmě se můžete těšit i na autogramiádu všech čtyř mladých youtuberů
,“ říká s úsměvem produkční domu kultury Michaela Horáková.

Na YOUSHOW se můžete těšit v neděli 1. října od 15.30 hodin ve velkém sále Domu kultury Šumperk. Vstupné v předprodeji je 150 korun, v den akce lístky zakoupíte za 190 Kč. Více informací na www.dksumperk.cz

 Oficiální událost - https://www.facebook.com/events/135001830353090

https://www.youtube.com/user/DennisKubikTV/videos
https://www.youtube.com/user/Benatar12CZ/videos
https://www.youtube.com/user/Fimlar/videos

https://www.youtube.com/channel/UCPG4iDcfxSHJ9OonuvNgmgg/videos

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 722249