Nejbližší akce: 19.09.2018 - MEGAKONCERT Dalibora Jandy s kapelou... , 24.09.2018 - OLGA ŠROUBKOVÁ (housle) , 25.09.2018 - MAGICKÁ HODINA - divadelní...

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert legendární skupiny Turbo, který se uskuteční v pátek 26. října ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Se kterým interpretem si kapela Turbo nezahrála?

a)  Uriah Heep

b)  Megadeth

c)  Slade

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Písničkářský objev zavítá do Šumperka

Mladý písničkář Michal Horák se ve středu 27. září představí šumperskému publiku. Koncertní program se navíc bude odehrávat přímo na jevišti velkého sálu domu kultury, proto se můžete těšit na opravdu unikátní hudební zážitek.

Michal zpívá vlastní originálně humorné skladby a doprovází se přitom na kytaru, foukací harmoniku, stage piano a v poslední době i na heligonku. Stal se vítězem mnoha hudebních soutěží – například Czechtalent, Jizerská nota, Folkový kvítek nebo Česko zpívá. Jeho videoklip k písni „Mezinárodní“ se ze sta nominovaných umístil na sedmém místě v anketě Hvězda internetu v rámci Českého slavíka 2014.

Od první třídy jsem chodil na hodiny klavíru k jeptišce, která učila na mé škole. Tam jsem se přihlásil dokonce sám, rodiče o tom ani nevěděli. Samozřejmě mě pak podporovali. O dva roky později jsem začal s kytarou. Ovšem ten prvotní impuls dělat to pořádně mě popadl až nějak v páté třídě, kdy jsem objevil Beatles. Ve snaze napodobit jejich famózní hudbu jsem začal drtit akordy a postupně se to začínalo dát poslouchat,“ vypráví Michal Horák, který již má za sebou i turné s veřejností oblíbeným písničkářem Tomášem Klusem.

Jako předskokan vystoupil i na turné skupiny Chinaski. Další zajímavostí je, že ve videoklipu k písni „V 7:25“ si zahrál i populární herec Tomáš Hanák.

Michal Horák
Když jsem začínal, měl jsem chuť psát vážné písně překypující morálním ponaučením. Časem jsem však zjistil, že mi to nesedí. Vždycky jsem měl sklony publikum spíš bavit, než jej nutit k přemýšlení. A myslím, že to většina publika uvítá víc. Nikdo předtím také ještě nenapsal o tématech, jako je například prázdná lednice, taneční nebo touha nezletilého napít se piva na lyžáku, ačkoliv je to stejnou součástí života jako například zklamání z lásky a podobná témata,“ dodává Michal Horák.

Koncert talentovaného písničkáře Michala Horáka se uskuteční ve středu 27. září od sedmi večer na jevišti velkého sálu domu kultury. Vstupné je v předprodeji za 120 korun, v den akce pak 150 korun. Více informací a rezervaci vstupenek najdete na dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 876204