Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na recitál Karla Plíhala, který se uskuteční ve čtvrtek 12. září ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?

a)  Bratři Ebenové

b)  Jaromír Nohavica

c)  Karel Kryl

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Pátý ročník oblíbené divadelní přehlídky Špek na prknech

5. ročník celodenní přehlídky ochotnických souborů z Olomouckého kraje se uskuteční v sobotu 27. dubna od 9 hodin v Divadelním sálku Sluneční školy v Šumperku. V programu se představí vedle známých a úspěšných ansámblů také dětské a studentské soubory divadelních nadšenců.

Divadélko Slunečník – Malý miliardář - 9.00

Divadélko Slunečník působí už více jak 20 let pod Sluneční školou a letos si připravili hru od Davida Williamse, stejného autora jako minulý rok. Tedy po úspěšné Babičce Drsňačce se můžeme těšit na Malého Miliardáře. Hra o tom, co je v životě opravdu důležité a taky že všechno si za peníze nekoupíš. Vede Eva Šalková.

 

Dětský soubor KIX pod ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh – Vánoční sen - 10.30

Ze Zábřehu k nám přijede zkušený soubor KIX, který si jako předlohu vybral Vánoční koledu od Charlese Dickense. Divadelní hru napsal Jiří Teper, volně upravila Magdalena Schwarzová, která celý soubor řídí.

Je to příběh o lidské hamižnosti, mamonu a bolavém srdci, které však dokáže vyléčit jeden duch, vzájemná láska a kouzlo Vánoc.

 

Gymnázium Šumperk – Bílý strom – 12.30

Gymnazisté letos připravili autorskou hru Bílý strom, která se odehrává během 100 let. Ve třech příbězích mladých lidí si můžeme uvědomit, že jsou pořád stejné, jen se mění kulisy. Musíme opravdu kopírovat vzorce svých předků? Jde z toho vystoupit?

Vedoucí souboru Petra Zsáková.

 

D123 při divadle Šumperk – NA3KUSY – 15.00

3 povídky – 3 režiséři – Alexandr Stankuš, Vít Pištěcký, Kryštof Grygar.

Hororová psina o třech dějstvích. Tento zkušený soubor nám doplňuje dětské a studentské divadlo a určitě si jej nenechte ujít.

 

SPŠ A VOŠ Šumperk – IQ PROJEKT – 17.00

I na průmyslové škole může být dramaťák! Důkazem toho je toto představení, které vzniklo na motivy knihy Jak jsem se stal hlupákem od Martina Page.

Může se stát, že někomu překáží myšlení natolik, že se chce svého vědění a poznání vzdát? Aspoň tak, aby dokázal otevřít ledničku a zapálit sirku? Ale že to není vůbec jednoduché, o tom se sami můžete přesvědčit.

 

Více informací o předprodeji vstupenek najdete na www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1069902