Nejbližší akce: 23.05.2019 - VOXEL , 26.05.2019 - JAK PRINCEZNA MÁŇA ZACHRAŇOVALA... , 31.05.2019 - ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ

Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků - Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert zpěvačky Radůzy s kapelou, který se uskuteční ve čtvrtek 13. června v domě kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

V jakém českém filmu si zahrála zpěvačka Radůza?

a)  Pupendo

b)  Pelíšky

c)  Kráska v nesnázích

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Letošní Preludium dává šanci talentovaným dětem z regionu

Festival Preludium Aloise Motýla pokračuje v březnu koncerty skutečných hvězd mladé generace i vystoupením talentovaných dětí ze Šumperska.

„Veronika Štelcová je desetiletá dívka z Benkova. Už ve školce, když jí bylo pět let, začala hrát na zobcovou flétnu. Hudba ji vtáhla natolik, že ve hře pokračovala na naší hudební škole, kde ji na akordeon doprovázela její učitelka Ludmila Pokorná. Verunce se akordeon natolik zalíbil, že na něj teď už hraje druhým rokem a její první vystoupení měla velký ohlas,“ popisuje aktivity žačky své školy Myrun Machala.

Veronika Štelcová vystoupí jako „předskokanka“ v rámci koncertu Preludia Aloise Motýla, na který přijali pozvání mladí akordeonisté Martin Kot a Viktor Stocker. Martin je v současnosti jedním z největších hudebních talentů v Česku. Studuje na Pražské konzervatoři a má za sebou vystoupení s českými i zahraničními orchestry a předními umělci jako je například Václav Hudeček. Tento třetí koncertní večer 46. ročníku festivalu se uskuteční v Klášterním kostele v pondělí 4. března od 19 hodin.

A závěrečný koncert bude v pondělí 18. března od 19 hodin patřit čtrnáctiletému Radkovi Bagárovi, jemuž se přezdívá Brněnský Mozart a vystupuje s brněnskou filharmonií. Stal se opakovaně vítězem klavírní soutěže Amadeus, která vychovává malé Mozartovy následovníky. Více informací o programu najdete na www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1022439