Nejbližší akce: 24.08.2018 - REVIVAL INVAZE 2018 , 12.09.2018 - MICHAL ŠTĚPÁNEK - DIVOKÁ A... , 13.09.2018 - INDIE - DIVOKÁ A NESPOUTANÁ -...

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - čtvrtek
od 14 do 17 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na slavnostní megakoncert Dalibora Jandy, který se uskuteční ve středu 19. září ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Kolikrát zpěvák Dalibor Janda vyhrál anketu popularity Zlatý slavík?

a)  dvakrát

b)  třikrát

c)  čtyřikrát

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Klasika Viva zve na Jiřího Bártu a na soubor Musica Bohemica

Cyklus koncertů Klasika Viva pokračuje dalšími koncerty v listopadu a prosinci. Po mimořádně vydařeném koncertu k výročí založení samostatného státu, na kterém vystoupila Moravská filharmonie Olomouc, bude v listopadu v Šumperku následovat koncert komorní.

V pondělí 20. listopadu přivítáme od 19.00 v klášterním kostele v Šumperku jednoho z nejlepších evropských hráčů na violoncello, JIŘÍHO BÁRTU. „Nevzpomínám si, že by za posledních 20 let v Šumperku vystoupil někdo takový,“ říká umělecký ředitel cyklu Roman Janků. „Jiří Bárta patří nejen k nejlepším evropským violoncellistům současnosti, ale také je uměleckým ředitelem Mezinárodního festivalu Kutná Hora. Je tedy velice vytížený a také hodně aktivní. Koncert v Šumperku má podtitul „Melancholia“, což je název jedné ze skladeb programu, a spolu s Jiřím na koncertě vystoupí klavíristka TEREZIE FIALOVÁ. Těšit se můžeme na díla Jeana Sibelia, Ludwiga van Beethovena a také Dmitrije Šostakoviče,“ doplnil Janků.

Prosincový koncert již bude ve znamení blížících se Vánoc. Netradičně v úterý 12. prosince vystoupí na posledním letošním koncertu od 19.00 v klášterním kostele v Šumperku soubor, který již tak trochu k tradicím Vánoc patří. MUSICA BOHEMICA je soubor, který se proslavil především interpretací historické lidové hudby různých národů. Uměleckým vedoucím souboru je od založení v roce 1975 Jaroslav Krček, který pro soubor nejen hledá repertoár, upravuje nalezené a objevené skladby, ale také komponuje. Pro Českou televizi připravil spolu se souborem Musica Bohemica např. cyklus Zpívánky. Pro svůj šumperský koncert si Musica Bohemica připravila veskrze vánoční program. Zazní nejen díla Jaroslava Krčka, ale také vánoční písně a legendy staré Evropy a samozřejmě nebudou chybět písně a koledy české.

Nabídka koncertů Klasika Viva je tedy i před koncem roku velice pestrá. Všichni zájemci o návštěvu koncertů mají možnost zakoupit vstupenky v pokladně DK Šumperk nebo zakoupit online na internetových stránkách Klasika Viva. V současnosti jsou také v prodeji dárkové poukazy, které je možné využít k nákupu vstupenek na akce pořádané agenturou Roman Janků Management v roce 2017 a 2018. Vstupenky na koncerty v klášterním kostele se prodávají na místa, doporučujeme zakoupit v předstihu. Před koncertem již nemůže být brán zřetel na všechny požadavky zájemců.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 855705