Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

Džemfest - Dům Kultury Šumperk

Džemfest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Jak se žije na Haiti

V úterý 2. dubna se v rámci festivalu Špek uskuteční beseda s olomouckou humanitární pracovnicí Klárou Lőffelmannovou a šumperským lékařem Josefem Maradou o charitativní misi v nejchudší zemi západní polokoule. Společně nám přiblíží aktuální situaci, jak se žije na Haiti.

Arcidiecézní charita Olomouc (ACHO) byla zřízena arcibiskupem olomouckým v roce 1990 jako nástroj k řízení, koordinaci a metodickému vedení charitního díla na území olomoucké arcidiecéze. Charitám v diecézi poskytuje informační a poradenský servis v oblasti sociálních, zdravotních a humanitárních služeb. V zahraničí se věnuje humanitární pomoci a rozvojové spolupráci. Od roku 1991 pomáhala ve více než 35 zemích světa. Aktuálně působí na Haiti a Ukrajině.

V roce 2005 započala Arcidiecézní charita Olomouc své působení na Haiti, kde se zaměřuje na pomoc těm nejchudším a nejzranitelnějším skupinám obyvatel v těžce dostupných oblastech, které stojí mimo zájem vlády a dalších organizací. Soustředí se především na zvýšení vzdělanosti, zlepšení zdraví, a komunitní rozvoj. Arcidiecézní charita Olomouc se také podílela na humanitární pomoci po ničivém zemětřesení v roce 2010 a hurikánu Matthew v roce 2016.

Beseda „Jak se žije na Haiti“ začíná v úterý 2. dubna od šesti hodin večer v G-klubu Šumperk. V rámci akce se můžete těšit také na ochutnávku haitské kávy zdarma a prezentaci tamních výrobků. Cena vstupného na sezení je 50 korun.

Více informací o festivalu ŠPEK a online rezervace lístků na dksumperk.cz.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1055314