Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na recitál Karla Plíhala, který se uskuteční ve čtvrtek 12. září ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?

a)  Bratři Ebenové

b)  Jaromír Nohavica

c)  Karel Kryl

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Festival ŠPEK již počtrnácté přináší zajímavé kulturní zážitky

Letos již počtrnácté šumperská přehlídka ŠPEK představí během dubna umělce působící či pocházející z našeho kraje. V různorodém programu se mohou návštěvníci festivalu těšit na divadelní představení, hudbu, besedy, výstavu, módní přehlídku nebo také promítání filmu.

„Veřejnost chceme seznámit s umělci, kteří mají blízký vztah k Olomouckému kraji. Představíme místní tvůrce, nebo slavné rodáky, kteří se prosadili na celorepublikové úrovni. Prostor samozřejmě dostanou také ti, kteří odsud nepocházejí, ale v našem kraji odvedli kus poctivé umělecké práce,“ uvedla produkční Domu kultury Šumperk Michaela Horáková.

Pro folkové fanoušky je připraven tradiční memoriál Šumperské Pomněnky, na kterém vystoupí kapely BG Nova, My Run Country, Sem Tam a Nová sekce. Ještě předtím se ten samý den odpoledne uskuteční oblastní kolo dětské hudební soutěžní přehlídky Brána 2019 (27.4.).

„Také na příznivce výtvarného umění bylo myšleno při přípravě celého programu. Ve středu 17. dubna by v jižním křídle DK neměli vynechat jedinečnou výstavu Špek Art Blok spojenou s hudebním vystoupením a módní přehlídkou,“ doplnila Michaela Horáková.

Na šumperské 4. základní škole se uskuteční pátý ročník akce Špek na prknech, kdy se na pódiu během celého dne představí půl tuctu divadelních souborů (27.4.). Beseda s humanitární pracovnicí Klárou Lőffelmannovou a lékařem Josefem Maradou nám přiblíží aktuální situaci, jak se žije na Haiti (2.4.). Oblíbená parta O5 a Radeček na sebe vůbec poprvé prozradí zajímavosti ze zákulisního života kapely (9.4.). Na závěr celého festivalu bude možné se setkat s hudebním skladatelem Davidem Rotterem a režisérem a dokumentaristou Zdeňkem Novotným – Bričkovským, kteří společně uvedou snímek V krajinách ticha – Nikolaj a Ludmila (30.4.).

 

Přehlídka ŠPEK se koná za finanční podpory Olomouckého kraje a města Šumperka. Hlavním partnerem festivalu je Pivovar Holba.

Předprodej vstupenek v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).
Více informací a online rezervace na
www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1069900