Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Návštěvníky Džemfestu zaplaví lavina hitů

Oblíbený festival Džemfest si letos užijí hlavně ti fanoušci, kteří si rádi zpívají refrény známých písní. Zveřejněný program totiž nabízí hitové kapely Chinaski, O5 a Radeček a zpěváka Jakuba Děkana. Všechny tři hlavní hvězdy patří aktuálně k nejhranějším interpretům v českém éteru. Džemfest se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk od půl šesté večer.

Populární kapelu Chinaski uslyší fanoušci na Džemfestu ve zbrusu nové sestavě, ve které v našem regionu ještě nevystupovala. „I přes personální změny zažívá parta kolem Michala Malátného úspěšné období. Do Šumperka zavítají v rámci aktuálního turné, které je na mnoha místech již vyprodané. Koncert Chinaski na Džemfestu bude mimořádnou událostí,“ slibuje za pořadatele Ondřej Polák.

Známé písně budou znít velkým sálem Domu kultury také při koncertech zpěváka Jakuba Děkana, jehož videoklipy provází na internetu mnohamilionová sledovanost, nebo při vystoupení domácích oblíbenců O5 a Radeček, kteří v poslední době na sebe upozornili filmovou hudbou k úspěšné komedii Špindl nebo záštitou nad charitativním projektem České televize Pomozte dětem.

Džemfest dá prostor také vynikajícím kapelám z našeho regionu. Posluchačům se představí kapela Vlny ze Zábřeha a také aktuální vítěz soutěže Objev radia Haná skupina Hra’n‘ice.

Džemfest kromě hlavního večírku v pátek 19. října chystá nabitý doprovodný program. Ten se uskuteční například v kině Oko, městské knihovně, literární vinárně Bukowski a dokonce také ve výchovném zařízení na Vyhlídce, kde bez nároku na honorář zahraje Jakub Děkan s O5 a Radeček.

Vstupenky na festival, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, jsou již v prodeji v pokladně DK Šumperk nebo online na www.dzemfest.cz.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1055308